Publikohen foto nga ceremonia martesore e Arda Turan, zbuloni të ftuarin special

0
188

Arda Turan i ka dhënë sot fund beqarisë pasi është martuar në një ceremoni private me Aslihan Dogan.

Në dasmën e ish-yllit të Barcelonës, ishte i pranishëm dhe presidenti turk Recep Tayyip Erdogan.

Sipas mediave turke, Erdogan ka qënë dhe dëshmitar i dasmës së Turan me bukuroshen Dogan.

Komento