Vetëhelmohet me solucion pastrimi 51- vjeçarja nga Shkodra

0
258

Një 51 vjeçare nga qyteti i Shkodrës ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëhelmuar me solucion pastrimi. Fatmirësisht familjarët e kanë dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës, ku dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 12.03.2018, në lagjen “Kongresi Permetit”, në banesë, është vetëhelmuar me solucion pastrimi shtetasja A.K, vjeç 51, (e sëmurë me depresion), e cila ndodhet në spital, pa rrezik për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër. Nenet 99 e 22 të Kodit Penal.

Komento