Vllaznia “binjakëzim” me klubin nga Katari, ja marrëveshja e nënshkruar

0
244

Vllaznia firmos marrëveshje bashkëpunimi me klubin nga Katari, Muaither Club. Në nënshkrimin e marrëveshjes ka qenë i pranishëm drejtori sportiv i klubit shkodran, Engin Firat.

Njoftimi është bërë në faqen zyrtare të klubit Vllaznia. “Një marrëveshje që synon krijimin e marëdhënieve të mira të bashkëpunimit midis 2 klubeve, duke filluar nga ndeshjet e përbashkëta të ekipeve të para, realizimi i kampeve stërvitore apo dhe pjesëmarrja në turne. Po ashtu edhe për për punët e përbashkëta me skuadrat e të rinjve si ndihmesë në periudha të ndryshme të transferimit të lojtarëve.”. Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

njoft

Komento