Frikë e terror në zemër të kryeqytetit/ Maskat dhunojnë kambistin

0
251

Gjatë mesditës së sotme, një biznesmen është dhunuar nga dy persona të maskuar. Ngjarja ka ndodhur në zemër të kryeqytetit, ku dy persona ende të paidentifikuar, kanë dhunuar kambistin, e më te janë larguar me motor.

Personi që është dhunuar është pronari i një exchange, tek kryqëzimi i rrugës “Mine Peza” në Tiranë.

Lajmin e ka përcjellë ish-kryeministri Berisha, ndërsa e ka demostruar këtë rast me anë të fotove.

Maskat pergjakin kambistin ne mes te Tiranes!Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital dhe shikoni fotot e tij….

Posted by Sali Berisha on Monday, January 7, 2019

Komento