Bora, del nga rruga autobuzi i linjës Shkodër-Zogaj

0
371

Një autobus ka dalë nga rruga në Shkodër si pasojë e dëborës.

Aksidenti ndodhi në segmentin Shirokë- Zogaj mëngjesin e sotëm (10 janar) dhe për fat të mirë nuk ka pasur pasoja në njerëz.

Ngjarja është raportuar nga vetë shoferi i mjetit.

Komento