Shkodër/ Bora shemb strehen e karburantit, humb jeten një përson

0
402

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qyetetit të Shkodrës.

Një person ka vdekur pasi është shembur pjesa e sipërme e tavanit të një karburanti nga rëndesa e dëborës. Raportohet e se viktima është Tonin Loci, punonjësi i karburantit.

Burime bëjnë ne dije se pasi është shembur çati ka marrë flakë dhe personi nuk ka mundur të lëviz.

Ndërkohë bëhet e ditur se është stakuar energjia që mos të shpërthejë flakë. Viktima nuk u ka mbijetuar dot plagëve, pasi është dëmtuar rëndë.

Komento