Tragjedi në liqenin e Shkodrës/ Përmbyset varka, mbyten 4 persona

0
472

Një ngjarje mjaft ë rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku për shkak të erës së fortë është përmbysur një varkë në liqen.

Si pasojë e përmbysjes së varkës, kanë humbur jetën 4 persona. 3 prej personave që kanë humbur jetën janë anëtarë të familjes Zeta nga Mali i Zi dhe një tjetër nga Podgorica.

Komento