Procedohet penalisht Zamir Sukniqi, ish-Drejtori i Agjencisë së të Drejtave të Autorit

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht Zamir Sukniqin, ish-Drejtorin e Agjencisë së të Drejtave të Autorit, organizatë e licencuar...

Pinjolli i familjes se mirenjohur te notareve Shestani, refuzohet te perfaqesoje shqiperine ne garat...

Skandali ne KOKSh dhe Federaten Shqiptare te Notit. Pinjolli i familjes se mirenjohur te notareve Shestani, refuzohet te perfaqesoje shqiperine ne garat olimpike. Gabriel Brushtulli...

Kapen dy përsona me mina me telekomandë (Emrat)

Operacioni i koduar "Muzgu" goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe...

Shkodër/ I vihet flaka tre automjeteve në lagjen “Rus”

Tre automjete jane perfshire nga flaket ne lagjen Rus ne Shkoder, ne rrugicen e njohur si “Vajguri”! Njera nga mjetet eshte djegur totalisht ndersa...

Unaza e re, nisin shembjet e banesave në Astir (FOTO)

Ka nisur shembja e banesave në zonën e Astirit, ku do të ndërtohet Unaza e Re e Tiranës. Aksioni filloi në mbrëmje, pavarësisht protestave të...

Shi dhe shtrëngata, përgatituni për një fundjavë dimërore

Jemi në fillim të muajit tetor dhe të themi të drjetën nuk e kemi ndjerë ende hyrjen e stinës së vjeshtës dhe me këtë...

Dikur e imitonte, sot në Kuvend si Jozefina Topalli (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj, është ndër aktoret më të famshme në Shqipëri, dhe së fundmi po i paraqitet publikut me shumë projekte të reja. Aktorja u...

Si dështoi plani i PD me gjashtë taxi për të nxjerrë jashtë Shqipërisë “Deshmitarin...

Albert Veliu, dy ditë më parë në mesnatë ka dashur të largohet nga Shqipëri duke udhëtuar në drejtim të Kosovës. Kjo me sa duket...

LSI lan duart: Video-përgjimi i Xhafajt, aksioni i PD

Lëvizja Socialiste për Integrim, nuk është reshtuar në krah të PD-së, përsa i përket video-përgjimit të realizuar ndaj Agron Xhafajt, vëllait të Ministrit të...

Ministri Xhafaj: Nuk jap dorëheqjen, audio-përgjimi është manipulim

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka deklaruar se nuk do të japë dorëheqjen në lidhje me akuzat e Partisë Demokratike për dënimin e vëllait...

Na ndiqni

16,344FansLike
54SubscribersSubscribe
- Advertisement -